Wirtualny spacer po sklepie stacjonarnym Julando

Wirtualny spacer po sklepie stacjonarnym Julando w Zalasewie

Każdy z nas jest mamą, tatą, ciocią, wujkiem, babcią, dziadkiem, chrzestnym, chrzestną (i tak można by wymieniać w nieskończoność), dlatego w głowach wielu z Was z pewnością pojawia się już pytanie co kupić swojemu dziecku, wnuczkowi, chrześnicy… Z pomocą w rozwiązaniu problemu przychodzi sklep z artykułami dziecięcymi Julando.

Zapraszamy w nasze skromne progi – kliknij link i przejdź do wirtualnego spaceru po sklepie stacjonarnym Julando w Zalasewie.

sklep Julando - widok na sklep od wejścia

Szukacie miejsca, w którym możecie stworzyć kompletną wyprawkę dla swojego dziecka? A może zastanawiacie się nad prezentem urodzinowym dla najmłodszych członków Waszej rodziny? Koniecznie odwiedźcie nasz sklep Julando, z pewnością nie wyjdziecie stąd z pustymi rękoma!

Zabawki, a w szczególności zabawki drewniane renomowanych firm hape, joueco, sun baby, jabadabado, viga które tutaj znajdziecie z pewnością przypadną do gustu zarówno chłopcom jak i dziewczynkom w każdym wieku! Zarówno w sklepie stacjonarnym jak i internetowym czekają na Was atrakcyjne promocje!

sklep Julando - zabawki

W sklepie Julando znajdziecie niemal wszystko co jest Wam potrzebne już od pierwszych dni życia Waszej pociechy. W ofercie jest wiele rodzajów wózków między innymi najmniejsze spacerówki świata i fotelików samochodowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo Waszego maleństwa.

Znajdziecie tutaj również wiele artykułów potrzebnych do pielęgnacji dziecka i podróżowania z nim oraz rzeczy niezbędnych do urządzenia pokoju Waszej pociechy. Zapewniając mu wygodę i uśmiech na twarzy.

Szeroka oferta dostosowana do potrzeb Twoich i Twojego dziecka!

Przy wyborze fotelika samochodowego kierujemy się Złotą Zasadą… najpierw przymiarka dziecka do fotelika samochodowego i przymiarka fotelika do samochodu, bez tego nie wypuszczamy klienta z fotelem 😜😀

sklep Julando - foteliki

Czy zakupy z dziećmi muszą wiązać się ze stresem? Ależ nie!

Robiąc zakupy w sklepie stacjonarnym Julando, Twoja pociecha może skorzystać z pokoiku zabaw, a Ty w tym czasie spokojnie i bezstresowo skupiasz się na wyborze wybranego produktu (tak, to możliwe 😛

A kiedy Twoja Pociecha nie chce Cię opuścić nawet na chwilkę, może Ci towarzyszyć w czasie wybierania produktów.

Jeśli Twój Maluszek zrobi Tobie niespodziankę w trakcie zakupów i niezwłocznie trzeba będzie go przebrać, znajdziesz u nas przewijak wyposażony w niezbędny zestaw pierwszej pomocy rodzica (pieluszki, mokre chusteczki, podkłady)

Gdzie zaparkować?

Aktualnie przed sklepem trwa budowa nowej drogi (czytaj więcej o inwestycji), stąd zalecamy dojazd od ulicą Planetarną, a następnie ulicą Glebową. Zakończenie budowy planowane jest na lipiec 2021.

Przed sklepem znajduje się szereg miejsc parkingowych, jednak Klientów planujących zakup fotelika, zapraszamy od razu na miejsce parkingowe (niebieskie pole) bezpośrednio przed wejściem do sklepu (miejsce dla rodzin z dziećmi). Ułatwi to proces mierzenia kolejnych modeli fotelików oraz zminimalizuje niebezpieczeństwo poruszania się z fotelikami po parkingu.

sklep Julando - miejsce parkingowe / wejście

sklep Julando - miejsce parkingowe / wejście

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebook  oraz do zapoznania się z rekomendacjami zadowolonych Klientów.

#matterport #sklepstacjonarnyjulando #wirtualnyspacer

 

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.