autka Candylab Toys

candylab_toys_logo02Autka Candylab Toys to drewniane zabawki w wersji de luxe. Piękne, zaprojektowane w wyjątkowym stylu samochody podbiją serca nie tylko miłośników motoryzacji. Rodziców zachwyci design, dzieci kolory, a wszystkich – precyzja wykonania i solidność zabawek.

Samochodowe perełki produkuje marka Candylab z siedzibą na Brooklynie w Nowym Jorku. Już na początku działalności jej założyciele postawili sobie jasną misję – tworzyć absolutnie najlepsze na rynku drewniane zabawki. Chcieli dać dzieciom i dorosłym wyjątkowe przedmioty – zabawki jednocześnie proste i eleganckie, trwałe i piękne.

Założyciele Candylab inspirowali się klimatem lat 60-tych, modernizmem i kultowymi amerykańskimi krążowniki szos. Od początku wierzyli w zastosowanie naturalnych materiałów, unikalne rzemiosło, a także zasady wdrażane przez pionierów nowoczesnego design’u z połowy wieku – w tym tę, która mówi, że wyjątkowe wzornictwo powinno być dostępne i osiągalne dla każdego.

Candylab Toys Speed Racer Blackjack

Autka od Candylab Toys zachwycają swoim ponadczasowym, minimalistycznym wzornictwem.

Pasja motoryzacyjna, fascynacja estetyką lat 60-tych i 70-tych oraz miłość do kultowych amerykańskich samochodów pozwoliła na stworzenie wyjątkowej zabawki. Projektowane przez zespół prawdziwych „petrolheadów” na Brooklynie w Nowym Jorku.

Auta wykonane są całkowicie z drewna bukowego i malowane bezpieczną farbą wodną, koła zaś z plastiku ABS mocowane na metalowe kołki, a opony zrobione są z prawdziwej gumy.

Samochody CandyLab są super do każdej zabawy “brum brum”. Jako zabawka z duszą pozwalają na tworzenie nieskończonych, fascynujących historyjek i scenariuszy, nierzadko wciągając do wspólnej zabawy także rodziców. Sprawdzają się również jako elegancka dekoracja pokoju dziecięcego, biblioteczki domowej lub gabinetu.

Zespół Candylab tworzą projektanci i inżynierowie, którzy jednocześnie są rodzicami. Twórcy marki nie tylko kochają dobry design, ale też rozumieją dzieci. Właśnie dlatego misją marki jest dostarczenie dzieciom zabawek, które inspirują do tworzenia własnych historii, wymyślania narracji i ustalania reguł gry.

W każdym z małych muscle car od Candylab czuć miłość do zabytków motoryzacji. Nic dziwnego, że autka pokochały nie tylko dzieci, ale i kolekcjonerzy. Lite drewno, nienachalne zdobienie i kultowe kształty – czego więcej można chcieć?

  • Zapytaj o dostępność
  • Zapytaj o dostępność
Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.