Lalki Miniland Doll 40 Soft Boby

Strona głównaZabawkiLalki MinilandLalki Miniland Doll 40 Soft Boby

Lalki Miniland Doll 40 cm

Lalki Miniland Doll 40

Urocze lalki hiszpańskiej marki Miniland reprezentują dzieci z czterech stron świata.

Lalki Miniland Doll 40 cm Soft Boby to starannie wykonane lalki, które będą idealnym prezentem dla małej dziewczynki lub chłopca.
Do produkcji laleczki wykorzystano winyl, co nadaje jej ciału sprężystości i elastyczności oraz trwałości.

Miniland Soft Boby to wyjątkowa seria laleczek ponieważ jako jedyne posiadają miękki tułów. Uszyto go z mocnego materiału z delikatnym nadrukiem.

Podczas procesu produkcji do tworzywa dodaje się perfumy, czego wynikiem jest trwały i delikatny zapach wanilii. Zastosowana metoda jest gwarancją, że zapach nigdy się nie ulotni.

“Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci”

Lalki Miniland Doll 40cm Soft Boby to ponadczasowa zabawka, która nigdy się nie znudzi. Przy okazji nauczy dziecko co to opiekuńczość i empatia, a także przybliży dziecku pojęcia takie jak: rodzina, wielokulturowość. Pomoże też zrozumieć podstawowe zasady relacji i współistnienia oraz szacunek dla różnorodności rasowej.

Główka lalki, ramiona i nogi są ruchome. Lalki nie posiadają żadnych dodatkowych funkcji zasilanych baterią, takich jak poruszanie się, dźwięki lub wykonywanie poleceń. Ma to olbrzymie znaczenie dydaktyczne, gdyż w ten sposób lalki nie robią tego, czego chce dziecko. To kolejna cecha odróżniająca laleczki Miniland od innych lalek, które poddają dziecko specyficznemu wzorcowi zabaw.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.