Lalki Miniland Baby 32 cm

Strona głównaZabawkiLalki MinilandLalki Miniland Baby 32 cm

Lalki Miniland Baby 32 cm

Lalka chłopiec Europejczyk 32cm Miniland Baby

Urocze lalki hiszpańskiej marki Miniland reprezentują dzieci z czterech stron świata.

Lalki Miniland Baby 32 cm to starannie wykonana lalka, która będzie idealnym prezentem dla małej dziewczynki lub chłopca.
Do produkcji laleczki wykorzystano winyl, co nadaje jej ciału sprężystości i elastyczności oraz trwałości. Podczas procesu produkcji do tworzywa dodaje się perfumy, czego wynikiem jest trwały i delikatny zapach wanilii. Zastosowana metoda jest gwarancją, że zapach nigdy się nie ulotni.

“Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci”

Najważniejszą zaletą Lalki Miniland Baby 32 cm jest ich anatomicznie i antropologicznie poprawna budowa, co sprawia, że jest ona wspaniałym elementem edukacyjnym. Lalki Miniland to ponadczasowa zabawka, która nigdy się nie znudzi. Przy okazji nauczy dziecko co to opiekuńczość i empatia, a także przybliży dziecku pojęcia takie jak: rodzina, wielokulturowość. Pomoże też zrozumieć podstawowe zasady relacji i współistnienia, takie jak szacunek dla różnorodności rasowej oraz różnice w budowie ciała pomiędzy płciami.

Główka lalki, ramiona i nogi są ruchome. Lalki nie posiadają żadnych dodatkowych funkcji zasilanych baterią, takich jak poruszanie się, dźwięki lub wykonywanie poleceń. Ma to olbrzymie znaczenie dydaktyczne, gdyż w ten sposób lalki nie robią tego, czego chce dziecko. To kolejna cecha odróżniająca laleczki Miniland od innych lalek, które poddają dziecko specyficznemu wzorcowi zabaw.

  • Zapytaj o dostępność
  • Zapytaj o dostępność
  • Zapytaj o dostępność
  • Zapytaj o dostępność
  • Zapytaj o dostępność
  • Zapytaj o dostępność
Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.