Powiadomienie o dostępności produktu Powiadomimy Cię przez E-mail, w momencie kiedy produkt będzie ponownie dostępny w naszym sklepie.
Podaj swój adres E-mail:

Ozdoby świąteczne

Strona głównaW domuOzdoby świąteczne

Drewniane ozdoby choinkowe Julando

Jak wiecie, w Julando jesteśmy wielkimi fanami wszystkiego, co z drewna. Postanowiliśmy zatem stworzyć własną serię ozdób choinikowych wykonanych ze sklejki brzozowej. Są one w 100% naturalne. Nie malujemy ich – zostawiamy to zadanie Tobie i Twoim Pociechom, abyście wspólnie, w rodzinnym gronie, mogli docenić te małe kawałeczki Świąt Bożego Narodzenia. W łatwy sposób (np. w formie zabawy z dziećmi) możesz ozdobić je papierem, tkaniną lub pomalować farbami.

Wprowadziliśmy również małą kolekcję bombek-zawieszek z serii Rodzina – znajdziesz w niej bombkę Mamy, Taty, Dziewczynki, Chłopczyka, Babci oraz Dziadka.

Ozdoby świąteczne z drewna są ładne i trwałe. Mają naturalny wygląd. Mogą służyć jako drobny upominek dla znajomych, którym złożysz wizytę w okresie przedświątecznym. Ta mała, drewniana bombka na pewno będzie wyróżniała się na każdej świątecznej choince.