Foteliki bezpieczeństwa iSize

Strona głównaW aucieFoteliki samochodoweFoteliki bezpieczeństwa iSize

Foteliki samochodowe z normą iSize

iSize to inaczej norma R129, jaka wprowadziła do świata fotelików samochodowych powiew świeżości. Z roku na rok siedziska typu iSize stają się coraz bardziej popularne wśród rodziców, co sprawia, że bez problemu znajdziemy na rynku wiele ich modeli. Ich szeroki wybór oferuje również Centrum Fotelików. Zanim jednak zdecydujemy się na jeden z modeli, warto dowiedzieć się dlaczego są tak wyjątkowe.

Nowe kryteria

Głównym novum w przypadku foteli iSize jest zastąpienie kryterium wagowego fotelika, kryterium wzrostowym, które – zdaniem wielu – jest zdecydowanie bardziej uniwersalne, a tym samym lepiej odpowiada potrzebom dziecka. I tak, standardowy fotelik 9-18kg to zgodnie z normą, model 40-105cm.

Foteliki montowane tyłem do 15 miesiąca życia

Kolejną nowością wprowadzoną przez iSize jest wprowadzenie obowiązku przewożenia dzieci wyłącznie tyłem w tego typu fotelach. Dzięki temu są one znacznie bardziej bezpieczne w czasie jazdy, co potwierdzają liczne testy zderzeniowe. Warto w tym miejscu dodać, że po wprowadzeniu normy, pojawiły się zupełnie unowocześnione testy, dzięki którym możemy jeździć jeszcze spokojniej, nie martwiąc się o bezpieczeństwo i komfort naszych dzieciaków.

Pełna kompatybilność

Siedziska i-Size to jednak nie tylko szeroki wybór nowoczesnych fotelików montowanych tyłem (RWF). Są one bowiem w pełni kompatybilne z autami oznaczonymi logiem i-Size. Co to oznacza w praktyce? Przede wszystkim to, że posiadanie takiego „zestawu” gwarantuje naszym pociechom jeszcze większe bezpieczeństwo.
  • Zapytaj o dostępność
  • Zapytaj o dostępność
  • Promocja!
  • Zapytaj o dostępność
Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.