Mój Kraj Taki Piękny

Strona głównaTekstyliaMój Kraj Taki Piękny

Mój Kraj Taki Piękny to moda, która wymyka się schematom. Jej głównym założeniem jest uniwersalność, ponadczasowość i przede wszystkim jakość.

MKTP

W dzisiejszym świecie kobiety są w ciągłym biegu, a do pogodzenie mają wiele ról – najlepszych mam dla swoich dzieci, odnoszących sukcesy bizneswoman, czy wspaniałych przyjaciółek, które szukają także czasu dla siebie. Kolekcje MKTP mają im w tym pomagać, a ponadto podkreślać ich naturalne piękno. Mają pozwalać czuć się swobodnie i komfortowo w swojej skórze. Dlatego MKTP w kwestii wygody i estetyki nie uznaje kompromisów, ich produkty mają wspierać poczucie piękna i gotowości do podbijania świata. By tak mogło się stać każdy produkt testowany jest przez pierwsze, najbardziej wymagające i surowe klientki – założycielki marki Mój Kraj Taki Piękny.

To jednak nie koniec… MKTP to także kolekcja KIDS, która sprzyja beztroskim chwilom i, również w tym przypadku, stawia na wygodę i swobodę w bieganiu, skakaniu, czy zdobywaniu kolejnych przygód. To nie tylko wspaniałe, komfortowe i ponadsezonowe rozwiązanie, ale także propozycja #matchymatchy najwyższej jakości!

MKTP kids

MKTP to ręcznie wykonywane projekty lokalne – od podszewki po wykończenia. To również naturalna i oddychająca bawełna jako podstawa każdego produktu. Do tego wszystkiego pasja, dbałość o najmniejsze szczegóły i bezkompromisowe podejście do wygody, piękna i jakości. To wszystko razem tworzy właśnie kolekcje uwielbiane przez Polki z metką marki Mój Kraj Taki Piękny.

Dowiedz się więcej o polskiej marce MKTP

Poznaj blog MKTP, odwiedź funpage marki na Facebook’u oraz jej profil na Instagramie.

Przeczytaj wywiad z założycielkami marki MKTP.

Sprawdź wszystkie produkty marki MKTP dostępne w ofercie Julando.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.