Powiadomienie o dostępności produktu Powiadomimy Cię przez E-mail, w momencie kiedy produkt będzie ponownie dostępny w naszym sklepie.
Podaj swój adres E-mail:

Latawce dla dzieci

Strona głównaPoza domemLatawce dla dzieci

Latawce dla dzieci wykonane z lekkich, ale odpornych materiałów: poliestru oraz włókna szklanego. Zastosowanie włókna sprawia, że latawiec bez trudu unosi się nawet na niewielkim wietrze. Latawce zazwyczaj zapakowane są w przezroczysty pokrowiec. Po wyjęciu wystarczy zamontować poprzeczki oraz przywiązać sznureczek, który znajduje się na specjalnym uchwycie.

W ofercie posiadamy kilkanaście wzorów latawców: od prostych modeli po sportowe, od gładkich po urozmaicone kolorowymi postaciami. Wiele z nich posiada długie wstążki przymocowane do dołu latawca, które będą powiewać na wietrze.

Latawce dla dzieci to świetny sposób na spędzanie aktywnie spędzanie przez nie czasu, jednocześnie pobudzając ich wyobraźnie i chęć poznawania świata. Idealnie nadaje się na rodzinny wypad, wycieczkę czy też wakacje. Urozmaici zwykły spacer i sprawi, że dziecko z radością będzie biegało otrzymując ważną dawkę ruchu.

Wyjazd nad morze nie zawsze jest możliwy, ale puszczanie latawca z morskim motywem już tak. Wystarczy odrobina wiatru lub szybkie nogi, aby rozpocząć zabawę.

latawiec mewa