Latawce dla dzieci

Strona głównaPoza domemLatawce dla dzieci

Latawce dla dzieci wykonane z lekkich, ale odpornych materiałów: poliestru oraz włókna szklanego. Zastosowanie włókna sprawia, że latawiec bez trudu unosi się nawet na niewielkim wietrze. Latawce zazwyczaj zapakowane są w przezroczysty pokrowiec. Po wyjęciu wystarczy zamontować poprzeczki oraz przywiązać sznureczek, który znajduje się na specjalnym uchwycie.

W ofercie posiadamy kilkanaście wzorów latawców: od prostych modeli po sportowe, od gładkich po urozmaicone kolorowymi postaciami. Wiele z nich posiada długie wstążki przymocowane do dołu latawca, które będą powiewać na wietrze.

Latawce dla dzieci to świetny sposób na spędzanie aktywnie spędzanie przez nie czasu, jednocześnie pobudzając ich wyobraźnie i chęć poznawania świata. Idealnie nadaje się na rodzinny wypad, wycieczkę czy też wakacje. Urozmaici zwykły spacer i sprawi, że dziecko z radością będzie biegało otrzymując ważną dawkę ruchu.

Wyjazd nad morze nie zawsze jest możliwy, ale puszczanie latawca z morskim motywem już tak. Wystarczy odrobina wiatru lub szybkie nogi, aby rozpocząć zabawę.

latawiec mewa

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.