Powiadomienie o dostępności produktu Powiadomimy Cię przez E-mail, w momencie kiedy produkt będzie ponownie dostępny w naszym sklepie.
Podaj swój adres E-mail:

Zabawki drewniane

Strona głównaNaturalnieZabawki drewniane

Zabawki drewniane Joueco i nie tylko

Tradycyjne drewniane zabawki są bezpieczne dla dzieci, ponieważ ten naturalny surowiec pozbawiony jest szkodliwych substancji, a do tego nie stanowi środowiska sprzyjającego rozwojowi bakterii czy roztoczy. Produkty dostępne w naszym sklepie pomagają rozwijać kreatywne i logiczne myślenie – w wielu przypadkach wymagają złożenia konstrukcji w całość. Znajdziesz tutaj tak fantastyczne drewniane zabawki jak statek kontenerowy, stół warsztatowy, zestaw do sałatek, piec do pizzy, a także puzzle z motywem zwierzątek oraz klocki magnetyczne Kooglo. Zapraszamy do sklepu w Swarzędzu koło Poznania!

Drewniane klocki, lalki i wiele więcej

Produkty wykonane z naturalnego materiału wyrażają pełnię spokoju oraz harmonii. Prosta konstrukcja zabawek sprawia, że są bezpieczne dla dzieci. Polecamy dostępne w naszym sklepie w Swarzędzu koło Poznania produkty pozwalające maluchom rozwijać się zarówno intelektualnie, jak i fizycznie. Drewniane tęczowe kręgle, kolejki, lokomotywy, klocki, domki dla lalek, rowerki biegowe czy nawet instrumenty muzyczne doskonale nadają się dla dzieci w każdym wieku – od niemowlaka do starszaka. Są wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne, a dbanie o czystość to bułka z masłem – wystarczy przetrzeć zwilżoną ściereczką. Sprawdź wszystkie nasze drewniane zabawki!