Powiadomienie o dostępności produktu Powiadomimy Cię przez E-mail, w momencie kiedy produkt będzie ponownie dostępny w naszym sklepie.
Podaj swój adres E-mail:

Pożywne przekąski na spacerze, czy w szkole to podstawa. Dlatego warto zaopatrzyć się w torby śniadaniówki (tzw. lunchboxy) by zawsze mieć pod ręką smaczny posiłek. Specjalna warstwa termoizolacyjna lunchbox’u sprawia, że produkty na dłużej zachowują swoją świeżość. Torba na lunch dostępna jest w wielu wersjach kolorystycznych, z przeróżnymi motywami. Oferujemy lunchboxy dedykowane wyłącznie naszym maluszkom.
Specjalna torba lunchowa to sposób na świeżą przekąskę w każdej chwili. Możemy zabrać ją ze sobą do szkoły, na spacer i w dłuższą podróż. Torby mają specjalną warstwę termoizolacyjną, dzięki której posiłek zachowuje swój smak i świeżość. Śniadaniówka torba jest doskonała zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.
Barwne torby sprawią, że nasza pociecha chętniej sięgnie po drugie śniadanie. W ofercie znajdują się torby termiczne przeznaczone tylko na jedną kanapkę, z rzepami, które zabezpieczają przekąski przed przesuwaniem się, ale również dużo większe, w formie plecaka-worka oraz pojemnej torby, doskonałej na wycieczkę.