Napoje bezalkoholowe

Strona głównaKarmienieNapoje bezalkoholowe

Mówimy językiem Rodziców

Jak wiecie, w Julando „mówimy językiem rodziców”. Wszyscy jesteśmy rodzicami i rozumiemy Wasze potrzeby.

W sklepie stacjonarnym Julando nie skupiasz się wyłącznie na zakupach, nie jesteś kolejnym numerem paragonu. Tu Twój Maluch znajdzie sobie zajęcie w wyposażonym Pokoiku Zabaw, a Ty – zawsze możesz liczyć na ciekawą rozmowę przy kawie z naszym Zespołem.

Z tych rozmów wynikają często ciekawe historie. Jedna z nich to …od czasu, kiedy pojawiło się dziecko nie mogę zrelaksować się przy lampce wina.
Nie chodzi o alkohol, ale samą przyjemność smaku do niedzielnego obiadu lub wieczorem jak położę dzieci spać. W tej samej sytuacji są też przyszłe i  karmiące mamy, czy tata-kierowca. Pojawia się też problem – co podać na Baby Shower? Bo przecież nie alkohol! Chodzi o samo wzniesienie toastu, uczczenie ważnego wydarzenia, celebrowanie chwili.

Polecamy kolejne perełki z oferty Julando. Właśnie natrafiliśmy na kolejne – dosłownie „smaczki”  – bezalkoholowe wina marki Scavi & Ray.

Doskonała przyjemność bez kompromisów

Scavi & Ray to mający włoskie korzenie producent win klasy premium. Wyjątkowość marki podkreślają przede wszystkim wybitne osiągnięcia w prestiżowych konkursach branżowych, jak chociażby zwycięstwo w Hong Kong International Wine & Spirit Competition 2017. Niebywały status marki uwidaczniają także miejsca, w których można je spotkać – od London Fashion Week, poprzez ekskluzywne hotele i jachty w poważanych kurortach, aż po półki Julando 🙂

W ofercie Julando znaleźć można produkty z bezalkoholowej serii win Scavi&Ray:

  • White Sparkling Alcohol Free – białe, wytrawne wino musujące z wyczuwalnym aromatem białych kwiatów oraz owoców cytrusowych;
  • Il Rosso – tradycyjne, wytrawne czerwone wino o smaku owoców leśnych zwieńczonych nutami wiśni, śliwki oraz gorzkiej czekolady;
  • Il Bianco – tradycyjne, wytrawne białe wino łączące słodycz gruszek i kwaskowatość jabłek, które podkreśla nuta orzecha laskowego.

Każde z win wykonane jest w naturalny sposób w 100% z winogron szczepu GLERA. W końcowym etapie produkcji poddaje się je procesowi dealkoholizacji, co pozwala zachować kluczowe właściwości jak smak, zapach i aromat. Wina dostępne są w butelkach o pojemności 0,75 l.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.